TURKCELL FATURA SORGULAMA

Cep telefonları ve internet için hizmet veren Turkcell, abonelerine iyi bir hizmet sunabilmek adına her türlü yeniliği geliştirmektedir. Özellikle internet üzerinden sunduğu online işlem merkezi hizmeti ile abonelerin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilen Turkcell, bu sistem üzerinden abonelik tarife değişikliklerinden fatura sorgulamalarına kadar her türlü imkanı abonelerine sunmaktadır.

3
Turkcell fatura sorgulama
Turkcell hattına sahip aboneler, online işlem merkezi üzerinden hatları ile ilgili tüm fatura işlemlerini sorgulayabilmektedir. Özellikle faturalı hat kullanan aboneler, ay içerisinde ne kadar kullanım yaptığını, ne kadar bakiyesi kaldığını ve ay sonunda güncel fatura tutarını öğrenebilmektedir. Hat sahibinin tercih ettiği tarifeye göre limiti olduğundan dolayı özellikle limit aşıldığı andan itibaren faturaya ek ücret eklenecektir. Bu nedenle kişiler sürpriz bir yüksek fatura ile karşılaşmamak adına Turkcell online işlem merkezleri üzerinden kullanım istatistiklerine bakarak fatura durumunu sorgulamalıdır.
Turkcell fatura sorgulama nasıl yapılır?
Turkcell fatura sorgulama için kişilerin Turkcell online işlem merkezine üye olması gerekmektedir. Hat üzerinden yapılan üyelik ile birlikte kişiler hatları ile ilgili tüm işlemleri yapabilir duruma gelecektir. Fatura sorgulaması için menüde bulunan fatura işlemleri bölümünden fatura sorgulamaya tıklayarak faturalarınıza ulaşabilirsiniz. Dönem borcunun yanı sıra geçmiş dönemdeki faturalarınızı da aynı şekilde sorgulayarak bilgi edinebilirsiniz. Üstelik bu faturalarınızı online olarak kartınız ile ödemeniz de mümkündür.
TURKCELL FATURA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir