TÜRK TELEKOM BORÇ SORGULAMA

Türkiye’de geçmiş yıllardan beri en geniş altyapı ile hizmet veren kuruluşlardan birisi olan Türk Telekom, internet ve ev telefonu abonesi olarak diğer hizmet veren firmaların çok daha önündedir. Bu yüzden oldukça deneyimli bir kadroya ve hizmete sahip olan Türk Telekom, online hizmetleri ile de abonelerine kolay bir hizmet sunmaktadır. Kişiler Türk Telekom’un online hizmetler bölümü sayesinde her türlü abonelik işlemleri yapılması mümkündür.

6
Türk Telekom online merkezine nasıl girilir?
Türk Telekom’un online hizmet merkezi, tüm Türk Telekom abonelerine ücretsiz bir şekilde internet üzerinden sunulmaktadır. İşlem merkezinden yararlanmak için abonelerin ilk olarak üye olması gerekmektedir. Üyelik sırasında kişilerin Türk Telekom’a abone olduğu sırada verdiği bilgileri vermesi ve bu bilgiler üzerinden sisteme üye olması gerekir. Bu sayede abonelik bilgileri doğru olduğundan dolayı sistem üzerinden kendi hizmetlerine erişimi sağlanır.
Online hizmet merkezinde neler yapılabilir?
Online hizmet merkezi üzerinden abonenin yeni servis satın alma, bilgi sorma ve güncelleme, kota öğrenme ve fatura bilgileri öğrenilebilmektedir. Özellikle fatura hakkında geçmiş dönem faturalarına, güncel dönem fatura bilgi ve ücretlerine ulaşmak mümkündür.
Türk Telekom fatura sorgulama nasıl yapılır?
Türk Telekom hizmet merkezi üzerinden fatura durumunuzu sorgulayarak ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilirsiniz. Borç sorgulama menüsü üzerinden diğer almış olduğunuz hizmetlerin de borçlarını öğrenebilirsiniz.
TÜRK TELEKOM BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir