SSK OKMEYDANI HASTANESİ RANDEVU

İstanbul’da bulunan Okmeydanı Hastanesi, Türkiye Cumhuriyet’i Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir devlet kurumudur. Bu nedenle sağlık hizmetleri devlet tarafından bu kurum aracılığı ile verilmektedir. Sağlık alanında yapılan son düzenlemelerle birlikte bu hastaneden sağlık hizmeti almak isteyen vatandaşların önceden randevu alması gerekmektedir. Aksi halde hastaneye gidilse dahi randevu olmadığından dolayı kişinin tedavi olması mümkün değildir. Hastanede randevusuz olarak sadece acil hastalara acil bölümünde bakılmaktadır.
Okmeydanı Hastanesi
Okmeydanı Hastanesi, teknolojik bakımdan da oldukça gelişmiş durumdadır. Her türlü sağlık müdahalesinin ve tedavisinin yapıldığı bu sağlık merkezinde tahlil gibi analizlerinizi de devlet destekli bir şekilde yaptırabilirsiniz.
Okmeydanı Hastanesi’nden randevu almak
Devlete bağlı diğer tüm kuruluşlarda olduğu gibi Okmeydanı Hastanesi’nden randevu almak için 182 numaralı randevu hattını aramanız gerekmektedir. Burada müşteri temsilcisi size gerekli yönlendirmeleri yaparak randevu almanızı sağlayacaktır.
Randevu ücretli midir?
Okmeydanı Hastanesi ya da diğer devlete bağlı hastaneler için alacağınız randevular ücretsizdir. İstediğiniz hastaneden ve doktordan randevu alabilmeniz mümkündür.
Okmeydanı Hastanesi’nden nasıl randevu alınır?
Okmeydanı hastanesinden randevu almak için ilk olarak 182 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Bunun ardından hastanedeki boş randevu saatlerine göre size uyan gün ve saati danışmadan öğrenerek o güne randevu alabilirsiniz. Ayrıca hastanede özellikle gitmek istediğiniz bir doktora varsa sadece onun için de randevu almanız mümkündür. Devlet doktor seçim hakkını randevu sisteminde de vatandaşlara sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir