ACENTE SORGULAMA

Ülkemizde hizmet veren sigorta firmaları, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve onlara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek adına yurt genelinde acenteler açmaktadır. Her firma, belli noktalar belirleyerek acenteler açmakta, bazı firmalara satış yetkisi vermekte ve bu sayede hizmetlerini sürdürmektedir. Sigorta işlemleriniz için tercih ettiğiniz firmanın bölgenizdeki acentesine ulaşmanız oldukça kolaydır. Bunun için internet üzerinden sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz
Acente sorgulama
Ülkemizdeki sigorta firmaları ile ilgili internet üzerinden sorgulama yapmak konusundaki adres Sigorta Bilgi ve Gözlem Merkezi’nin internet sitesidir. Sigorta firmaları ile vatandaşları bir araya getiren bu internet sitesi üzerinden sigorta ile ilgili pek çok işlemi yapmak mümkündür. Üstelik sigorta hizmeti aldığınız sigorta firmanızın ne olduğunun hiçbir önemi olmaksızın bilgi alabilirsiniz.
Sigorta Bilgi ve Gözlem Merkezi ile bölgenizde bulunan acenteleri öğrenmek için Sigorta Bilgi ve Gözlem Merkezi sitesine giriş yaptıktan sonra en yakın acente uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. En yakın acente uygulamasında, bulunduğunuz il ve ilçeyi, sigorta şirketinin adını ya da aramak istediğiniz özel kelimeyi girmeniz yeterli olacaktır. Bu noktada dilerseniz istediğiniz bölgedeki tüm sigorta acentelerini de liste halinde sorgulayabilirsiniz. Bu sayede bölgenizde hizmet veren tüm sigorta firmalarını bulabilir ve bunlar arasından size uygun olanını tercih edebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz ve tüm vatandaşların kullanımına sunulmuş durumdadır.
ACENTE SORGULAMAK İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir