GARANTİ BANKASI İBAN SORGULAMA

Garanti Bankasının İBAN numarasını bilmediğiniz hesaplar için resmi web sitesindeki IBAN sorgulama uygulamasını kullanabilirsiniz. Garanti İBAN sorgulama işlemini yapabileceğiniz Garanti Bankası’ nın resmi web sitesindeki bu online hizmet uygulaması üzerinden birkaç dakika içerisinde hesap numarasını bildiğiniz, İBAN’ ı öğrenebilirsiniz.
Garanti İBAN’ ı Nasıl Öğrenilir?
Garanti İBAN sorgulama işleminiz için Garanti Bankası’ nın IBAN sorgulama ekranında şube kodu ve hesap numarasını girdikten sonra tamam butonuna tıklamalısınız. Böylece girdiğiniz hesap numarası ve şube koduna ait olan İBAN’ ı öğrenebilirsiniz. Ancak bu sayfadan sadece Garanti Bankası’nda bulunan hesapların İBAN’ ınını öğrenebileceğinizi unutmamalısınız.
Ayrıca şube kodu ve hesap numarası bölümlerinize yazdığınız bilgilerin kontrolü yapılmadığından farklı herhangi sayı kombinasyonlarından gireceğiniz bilgilere de İBAN numarası verilecektir. Bu yüzden gireceğinizi şube kodu ve hesap numarası bilgilerinin doğru olup olmadığından emin olduktan sonra İBAN sorgulamasını yapmaya dikkat edin.
Elinizde sadece hesap numarası var ise ve şubeyi bilmenize karşın şube kodunu bilmiyorsanız, şube kodu seçeneğinin yanındaki şube kodları kısmından, hesap numarasının bağlı olduğu şubenin kodunu kolayca öğrenebilirsiniz. Böylelik İBAN sorgulamanızı en doğru bilgiler ile sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
GARANTİ BANKASI İBAN SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir