SSK DİŞ HASTANESİ RANDEVU ALMA

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ na bağlı olan Sosyal Güvenlik Kurumu modern çağın standartlarında hizmetler ile vatandaşların sağlık hizmetlerinde çok daha yüksek kalitelerden yararlanabilmesine olanak sağlamak amacı ile daha profesyonel ve daha teknolojik hizmetler sunmaya başladı. Özellikle de vatandaşların hastane işlemlerinde daha büyük kolaylıklardan yararlanabilmesi amacı ile online hizmetlerde geniş seçenekler sunuyor.
Aşağıda verdiğimiz Sosyal Güvenlik Kurumu’nun e-hizmetler sayfasında bulunan sağlık hizmetleri sunucuları uygulamasından kolayca SSK diş hastanesi randevu işleminizi yapabilirsiniz. Uygulamadan hastane arama seçeneğinden sorgulamayı yapabilirsiniz. Bu sorgulama için genel arama ve detaylı arama seçeneği bulunuyor.
SSK Diş Hastanesi Randevu Alma İşlemi Nereden Yapılır?
SSK diş hastanesi randevu işleminiz için genel arama kısmında hastane ili ve hastane türü seçimlerini yapmanız gerekiyor. Bu sorgulama sonucunda çıkan sonuçlarda istediğiniz hastane seçimini yaparak sözleşme konularını görebilir ve bu konularda sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sözleşmeli konulardaki hizmet veren uzman doktorların isimlerini de görebilirsiniz.
Detaylı arama seçeneğinden sorgulama için hastane ili, hastane türü, anlaşma konuları ve isteğe göre hastane adı bilgilerini girerek sorgula butonu ile sorgulama yapabilirsiniz. Buradan hastanelerin alacağı ilave ücret oranlarından çalışma zaman tablolarına, yatak sayısından anlaşmalı branşlara ve bu branşlarda görev olan uzmanlara kadar hastane ve hizmetlerine ilişkin tüm bilgileri her bir ayrıntısıyla ulaşabilirsiniz.
SSK DİŞ HASTANESİ RANDEVU ALMAK İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir