FİRMA SORGULAMA

Firma sorgulamalarınızı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği resmi web adresinden kolayca yapabilirsiniz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği resmi internet adresinde yer alan sorgulama ekranından firma sorgulama işlemlerinizi unvan sorgulama seçeneğini seçerek kolayca yapabilirsiniz.
Firma Unvan Sorgulama
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği resmi online hizmet uygulaması ile yapacağınız bu sorgulama ile firmaya ilişkin bağlı bulunduğu müdürlük ve sicil numarası hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firma sorgulama işleminiz için sorgulamak istediğiniz firmanın resmi unvanını ve sorgulama sayfasında yer alan güvenlik kodu resmindeki karakterleri ilgili yerine yazara sorgula butonuna basmanız yeterli oluyor.
Bu şekilde firmaya ilişkin sicil no ve bağlı bulunduğu müdürlük ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bu noktada seçmeye ilişkin olarak dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin bilgiyi ise sorgulama ekranındaki unvan seçerken dikkat edilecek hususlar ibaresine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sorgulama sonucunda karşınıza çıkan ekranda TSM aşamasında olan şirket sayısı ve şirketlere ilişkin unvan, sicil no ve müdürlük bilgilerini de öğrenebilirsiniz.
FİRMA ŞİRKET SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir