CEP TELEFONU BORÇ SORGULAMA

Cep telefonunuzu kullanmak için Türkiye’de hizmet veren üç operatörden birini tercih ederek hizmet almak gerekir. Turkcell, Avea ve Vodafone üzerinden alınacak hat ile faturalı ya da faturasız olarak bir tarife tercih ederek iletişim kurabilirsiniz.
Faturasız tarifesi nasıldır?
Faturasız tarifede her ay ödenecek bir ücret bulunmamaktadır. Faturasız hat, ön ödemeli bir hattır ve kişilerin ödediği kadar konuştuğu bir sistemdir. Bu doğrultuda kişi konuşmasını sürdürmek için sürekli bakiyesini yenilemesi gerekir.
Faturalı sistem nasıldır?
Faturalı sistemde ise faturalının aksine ön ödeme yerine kullanım sonrasında ödeme yapılır. Her ay sonunda hat sahibine çıkacak faturanın ödenmesi ile birlikte konuşma kesintisiz sürdürülebilmektedir. Burada faturanın fiyatı, kişinin seçtiği tarifeye ve ay içerisinde telefon kullanıma bağlıdır.
Cep telefonu borç sorgulama
Cep telefonunuzun ay içindeki kullanım miktarından fatura tutarına kadar istediğiniz her konuda bilgi alabileceğiniz online sistemler bulunmaktadır. Her operatörün kendi sitesi üzerinden verdiği online hizmet sayesinde hat sahibinin hattıyla ilgili her türlü işlemi yapabilmesi mümkün kılınmıştır. Bu online sistemi kullanmak için kişinin telefon numarası üzerinden kayıt olması gerekir. Ardından her ay ne kadar fatura geleceğini, faturanızın kotasını aşıp aşmadığını öğrenerek sürpriz fatura ödemekten kurtulabilirsiniz. Bunun için online sistemlere girmeniz yeterli olacaktır. Hangi hattı kullanıyorsanız aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.
AVEA BORÇ SORGULAMA İÇİN
VODAFONE BORÇ SORGULAMA İÇİN
TURKCELL BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir