NOKİA GARANTİ SORGULAMA

Nokia tarafından üretilerek satılan tüm elektronik cihazların iki yıl boyunca garanti kapsamında hizmet verilmesi gerekir. Bu satış anında size verilen evraklarda da yazılı olarak bulunmaktadır. Bu nedenle Nokia markalı herhangi bir ürününüz ile ilgili yaşadığınız sorunlarda, garanti kapsamında tekrar onarılmasını ve sorunun giderilmesini talep edebilmeniz mümkündür.
Tüm cihaz garanti altında mı?
Alınan bir cihazın parça parça garantiye tabi tutulması söz konusu değildir. Alınan ürünün tamamı garanti altındadır ve yaşadığınız herhangi bir sorunda garanti devreye girmektedir.
Garanti kapsamı nedir?
Bir ürünün teknik açıdan, üretiminden ya da yazılımsal bir sorun nedeniyle arızalanması durumunda garanti şartları geçerli olmaktadır. Kişinin yanlış kullanımından dolayı kaynaklanan hatalarda, yere düşürme ve kırma gibi olaylarda, ürünün el kitabında yazan talimatlara uyulmaması durumunda cihazınız için garanti kapsamından yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Bu tür durumlarda servisler ücretli bir şekilde ürününüzü onarabilmektedir.
Nokia garanti sorgulaması nasıl yapılır?
Yukarıda belirtilen kriterler dahilinde cihazınızın bozulması durumunda garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Bunun yanında cihazınızın ne kadar garantisi kaldığını da yine öğrenebilirsiniz. Sorgulama için  pek çok yol bulunmaktadır.
Nokia garanti sorgulama
Nokia garanti sorgulaması için #92702689# tuşlayarak arama yapmanız yeterlidir. Sadece Nokia ürünlerinde çalışan bu sorgulama ile garanti sürenizin ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında Nokia internet sitesi üzerinden de yine garanti süresini sorgulayabilirsiniz.
NOKİA GARANTİ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir