D SMART BORÇ SORGULAMA

D Smart kullanımı için olan fatura ve borçlarınızı artık D Smart’ ın resmi web sitesindeki online işlemler menüsünden kolayca yapabilirsiniz. Online işlemler menüsünden 7 gün 24 saat D Smart borç sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.
D Smart Borcu Nereden Öğrenilir?
D Smart online işlem menüsünde işlem yapabilmeniz ilk kez giriş yaptığınızda online işlem servisine üye olmanız gerekiyor. Üye olma işlemi için D Smart tarafından 2 farklı üyelik seçeneği sunuluyor. Ücretsiz olarak bu online işlem sistemine resmi web sitesindeki online işlemler ekranındaki ilk kez giriş yapıyorum kısmından üye olma sayfasına ulaşabilirsiniz.
Bu sayfada TC kimlik no veya 74. kanal TV şifresi ile üye ol seçeneklerinden birini kullanarak üye olabilirsiniz. TC kimlik no ile üye olmak için TC kimlik no ve cep telefonu no bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. 74. kanal TV şifresi ile üye olmak için ise Smart kart no ve 74. Kanal TV şifresini girmeniz gerekiyor.
Bu bilgileri girerek online işlem merkezine üye olduktan sonra D Smart borç sorgulama işleminiz için e posta adresiniz ve şifreniz ile sisteme girebilirsiniz. Sistem içerisinde D Smart aboneliğinizden doğan fatura veya borçlarınıza ilişkin borç dönemi ve borç tutarı ile ilgili olarak tüm bilgilere her bir detayı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu işlem merkezinde görüntüleyeceğiniz her bilgi en güncel borç ya da faturanıza ilişkindir.
D SMART FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir