SÜPERONLİNE BORÇ SORGULAMA

Türkiye’de hizmet veren internet sağlayıcılarından bir tanesi de Superonline’dır. Superonline özellikle fiber altyapısı sayesinde yüksek hızlı bir internet sağlamaktadır. Türkiye’deki hız sınırlarının çok üstüne çıkabilen Superonline, yurt geneline yayılamadığından dolayı çok fazla abonesi bulunmamaktadır. Fakat sürekli gelişip yenilendiğinden dolayı altyapısı da giderek yayılmaktadır.
Superonline hizmet alma
Superonline’da internet hizmeti alabilmek için limitli ve limitsiz internet seçeneklerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. Bu tarife seçimlerinize göre faturalandırmanız yapılacak ve internet hizmetiniz sağlanacaktır.
Limitli borç sorgulama
Limitli internet paketlerinde aylık fiyat sabittir ve eğer limitler aşılmadığı takdirde hep aynı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu nedenle limitli internet sahipleri limiti aşmamak için borç sorgulaması ve kota sorgulaması yapmaktadır.
Limitsiz borç sorgulama
Limitsiz tarifelerde ücretlendirme yüksek olsa da sınırsız bir kullanım sunduğundan dolayı herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalınmaz. Bu nedenle de kişiler sınırsız kullanım ve sabit bir ücret nedeniyle genelde limitsiz interneti tercih etmektedir.
Superonline borç sorgulama
Superonline borç sorgulama, Superonline Online İşlemler hizmeti ile yapılmaktadır. Online işlem merkezine girmek için kişilerin internet aldığı abone numarası ile sisteme üye olması gerekir. Bu üyelik işlemlerinde telefon numarası gibi bilgilerin doğru girilmesi zorunludur. Aksi halde üyelik işlemleriniz doğru bir şekilde yapılmayacağından sistemden yararlanmanız da mümkün olmayacaktır.
Online işlem merkezine giriş yaptıktan sonra önceki dönem ve şimdiki dönem borçlarını sorgulayarak öğrenebilir, borçlarını online olarak ödeyebilirsiniz.
SÜPERONLİNE BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir