DASK SİGORTA SORGULAMA

DASK poliçeniz ile ilgili sorgulamanızı Doğal Afet Sigortaları Kurumu resmi web sitesindeki poliçe sorgulama ekranından kolayca yapabilirsiniz. Deprem sigortanızın poliçesine ilişkin güncel ve detaylı bilgilerin en doğru durumuna bu ekrandan ulaşabilirsiniz.
Doğal Afet Sigortaları Kurumu poliçe işlemlerine ilişkin abonelerine kolaylık sağlamak amacı ile bu online hizmet üzerinden sorgulama imkanı sunuyor. DASK sorgulama işleminiz içinde Doğal Afet Sigortaları Kurumu resmi web sitesindeki poliçe sorgulama seçeneği ile ulaşacağınız ek ekranda sorgulama tipi ile sorgulamanızı nasıl yapacağınızı seçebilirsiniz.
DASK Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılıyor?
DASK bu konuda size geniş seçenek sunuyor. DASK sorgulama işleminiz için öncelikle seçmeniz gereken sorgulama tipi kısmında farklı sorgulama seçenekleri bulunuyor. Bu sorgulama tipi kısmında size;
Ad, soyad ve DASK poliçe no
TC kimlik no ve DASK poliçe no
TC kimlik no, il ve ilçe
Unvan ve DASK poliçe no
Vergi no ve DASK poliçe no
Vergi no, il ve ilçe
Pasaport no ve DASK poliçe no
Pasaport no, il ve ilçe
Yabancı kimlik no, DASK poliçe no
Yabancı kimlik no, il ve ilçe
Adres kodu, TC kimlik no
Adres kodu ve vergi no bilgileri gibi farklı bilgiler aracılığı ile DASK sorgulamanızı yapabilmenize olanak tanıyor.
Bu sorgulama tiplerinden herhangi birisini seçtikten sonra seçtiğiniz sorgulama tipine göre girmeniz gereken bilgileri doğru ve hatasız olarak girmelisiniz. Daha sonra en alttaki güvenlik kodu doğrulamanızı yaparak ara seçeneğini kullanarak, sorgulamanızı yapabilirsiniz. Bu sorgulama ile DASK sigortanıza ilişkin olarak tüm güncel ve ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
DASK SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir