EPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA

Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak gibi pek çok ile elektrik enerjisi sağlayan, geniş bir bölgeye hizmet veren EPSAŞ aynı zamanda Dicle EPSAŞ olarak da bilinmektedir. Elektrik konusunda verilen hizmetlerin takip edilmesi adına online olarak da pek çok uygulama sunarak kişilerin bilgi almasını sağlayan EPSAŞ aracılığı ile sizler de EPSAŞ fatura borç sorgulama yapabilirsiniz.

EPSAŞ fatura borç sorgulama işlemleri için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan yararlanılarak sisteme giriş yapılması gerekir. Sisteme giriş sonrasında ise EPSAŞ fatura borç sorgulama bölümüne tesisat numarası girilmelidir. İlgili ekranın görünümü aşağıdaki gibidir;

epsas

Bu bölümde kişiler kolay bir şekilde bilgi girişi yaparak borç durumunu öğrenebilir. EPSAŞ fatura borç sorgulama işlemlerinde kişiler bilgilere ulaşma kadına belirtilen sayfayı kullanabilir. Sayfada yer alan hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanılır. Bu bakımdan istenildiği zaman kişiler EPSAŞ sayfası aracılığı ile EPSAŞ fatura borç sorgulama yapılabilir. Site üzerinden EPSAŞ ile ilgili diğer bilgilere de erişim sağlanabilir.

EPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir