EMİRDAĞ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Emirdağ Belediyesi e devlet sisteminde yer alan belediyeler arasında yer almaktadır. E devlete giriş yapan kişiler Emirdağ Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin e devlet üyelik girişi sonrasında Emirdağ Belediyesi menüsüne giriş yapması yeterli olacaktır. Menüde kişilerin yararlanabileceği hizmetler şöyledir;

Emirdag

Arsa rayiç değerlerinden beyan bilgileri sorgulamaya kadar kişiler Emirdağ Belediyesi’nde yapabileceği pek çok işlemi e devlet aracılığı ile yapabilmektedir. Kişiler hizmetlerden yararlanmak için hizmet listesinden seçim yapabilir. Seçim sonrasında kişiler kolay bir şekilde işlem yapabilir. Online yapılacak işlemlerde borç durumu da takip edilebildiğinden dolayı işler çok daha kolaylaştırılmış durumdadır.

Belediye hizmetlerinin tek bir ekran üzerinden sunulması sadece Emirdağ Belediyesi için değil, Türkiye genelinde yüzlerce belediyenin çevrimiçi olarak hizmetlerini aktarması sağlanmıştır. Bu sayede vatandaşlar online olarak bilgi alabilir duruma gelmiştir. Özellikle borç bilgilerinin ekranda yer alması, bu konuda takip işlemlerinin yapılacak borçların artması önlenmektedir.

EMİRDAĞ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir