AYEDAŞ FATURA SORGULAMA

İstanbul Anadolu Yakası elektrik dağıtımını üstlenen AYEDAŞ, 2013 yılından itibaren Enerjisa bünyesinde hizmetlerini sürdürüyor. Her evin en temel ihtiyacı olan elektriğin dağıtımı konusunda İstanbul’ un Anadolu Yakası’nda İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. yani kısaltması ile AYEDAŞ tarafından gerçekleştiriliyor.
İstanbul gibi Türkiye’nin en büyük kentinin Anadolu Yakası’nda elektrik dağıtım hizmetlerinde daha kaliteli, modern ve profesyonel hizmetler için daha teknolojik altyapılar üzerinden hizmet veriliyor. Böylece İstanbul Anadolu Yakası’nda oturan vatandaşlar, artık elektrik faturalarının takibatını ve ödemesini online olarak yapabilme imkanına sahip olabiliyor.
AYEDAŞ Fatura Borcu Sorgulama İçin Üyelik Gerekli
Enerjisa resmi sitesinde bulunan online hizmet sayfasında bireysel veya kurumsal AYEDAŞ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Enerjisa tarafından verilen bu hizmetten yararlanabilmeniz için yeni üyelik işlemleri sayfasından üyelik oluşturmanız gerekiyor. Adınızın ve soyadınızın ilk 2 harfi ile TC kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı da girdikten sonra güvenlik kodu doğrulamasını yaparak, üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.
Aboneliğinizin pozisyonuna göre Enerjisa’ nın web sayfasındaki online borç sorgulama ekranında bireysel ve kurumsal seçenekleri arasından seçim yapmalısınız. Daha sonra müşteri numarası veya TC kimlik numarası ile sorgulama yapabilmek için iki seçenekten birini seçmeniz ve cep telefonu numaranız ile şifrenizi girmeniz gerekiyor.
AYEDAŞ borç fatura sorgulama işleminiz için giriş seçeneği ile sorgulamanızı gerçekleştirerek, güncel faturalarınızı görüntüleyebilir, detaylarını inceleyebilir ve ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz.
AYEDAŞ BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir