LOGOSOFT GARANTİ SORGULAMA

Türkiye’deki en büyük yazılım ve donanım hizmetini sunmakta olan LOGOSOFT’ un sunduğu ürünlerden yararlanmanız halinde almış olduğunuz ürünün garanti sorgulamasını internetten kolaylıkla yapabilirsiniz. LOGOSOFT tarafından piyasaya sürülmüş olan yazılım ya da donanım ürününüzün garanti durumuna ilişkin bilgiyi en güncel hali ile LOGOSOFT resmi web sitesinden alabilirsiniz.
LOGOSOFT Garantisi Nereden Öğrenilir?
LOGOSOFT garanti sorgulama işlemi için şirket tarafından resmi web sitesinde ilgili bir işlem menüsü sunuluyor. Ekranın sol kısmındaki menüde yer alan öneriler ve istekler seçeneğine tıklayarak sorgulama penceresine ulaşabilirsiniz. Bağlantıdan ulaşabileceğiniz bu işlem menüsünde sadece birkaç dakika içerisinde elinizdeki LOGOSOFT ürününün garanti durumuna ilişkin detaylı ve güncel bilgiler alabilirsiniz. Bu sorgulama işleminiz için ise sizden sadece elinizde bulunan ürüne ait seri numarası bilgisi isteniyor.
Herhangi bir üyelik işleminin yapılmasına gerek bulunmadığı LOGOSOFT garanti sorgulama işleminde sorgulama ekranında sadece ürününüzün seri numarasını girerek, sorgula butonuna basmanız yeterli oluyor. Ürünün garanti başlangıç tarihi, garanti süresi, garanti süresini bitimine ne kaldığı ve diğer garanti bilgilerin güncel, doğru ve ayrıntılı bilgileri bu sorgulama sonuç ekranında sizlere sunuluyor.
LOGOSOFT GARANTİ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir