ARAÇ MUAYENE RANDEVU SORGULAMA

Aracınızın muayenesini yaptırarak, trafikte aracınızla daha güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Yasal olarak da yaptırmanız zorunlu olan araç muayene işlemi için TUVTÜRK’ ten randevu almanız gerekiyor. Muayene işlemi için size verilen randevu tarihinde ve saatinde aracınızın muayenesini TUVTÜRK muayene istasyonlarında yaptırabilirsiniz.

Aracınız için size verilen araç muayene randevusu hakkında bilgi alabilmek için TUVTÜRK resmi sitesi üzerinde bulunan araç muayene randevu sorgulama sayfasını kullanabilirsiniz. Araç muayene randevu sorgulama işleminiz için TUVTÜRK resmi sitesinde bulunan online hizmet sayfasına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla kolayca ulaşabilir ve randevu sorgulamanızı yapabilirsiniz. Sayfada bulunan randevu sorgula, güncelle ya da iptal et seçeneğini açmanız gerekiyor.

Karşınıza çıkan küçük pencerede araç muayene randevu sorgulama işlemi için plaka numaranızı ve tescil numarası veya Asbis referans numarası bilgisini girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra randevu bilgilerini getir butonundan sorgulamanızı tamamlayabilir ve aracınızın muayene randevusuna ilişkin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayfada yapacağınız aracınızın muayene randevu sorgulaması ile alacağınız sonuç ekranında randevu güncelleme veya iptal etme işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ARAÇ MUAYENE RANDEVU SORGULAMA İÇİN :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir