MULTİNET BAKİYE SORGULAMA

İşyeriniz tarafından aylık olarak size verilen Multinet bakiyenizi internetten sorgulayabilirsiniz. Her çalışanın her ay işe başlarken kendisine verilen karta aylık olarak belirli miktarlarda bakiye yüklemesi yapılır. Bu bakiye ile hem yemek hem de pek çok farklı alışverişte rahatlıkla kullanılabiliyor. Günümüzün en yaygın ağına sahip olan Multinet çok geniş bir anlaşmalı kuruluşa sahiptir.
Multinet Bakiyesi Nasıl Öğrenilir?
Anlaşmalı kuruluşlarda hem yemek hem de alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Multinet kartın bakiyesini Multinet resmi web sitesinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Multinet bakiye sorgulama işleminizi online işlemler menüsünde yer alan kart kullanıcı işlemleri sayfasından yapabilirsiniz. Ancak bu sayfada Multinet kartınız için bakiye sorgulama işleminizi, üyeliğiniz olmadan yapamazsınız. Bu yüzden öncelikle Multinet online işlem menüsüne üye olmanız gerekiyor.
Multinet online işlem sistemine üyelik işlemi sırasında ad, soyad, e posta ve cep telefonu bilgilerinizi girmeniz ve daha sonra sürekli online işlem sistemine girişlerde kullanacağınız bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Bu şekilde üyelik işleminizi tamamladıktan sonra Multinet bakiye sorgulama işlemi için üye giriş ekranında e posta adresi ve belirlediğiniz şifre ile online işlem sistemine giriş yapmalısınız. Sisteme girdikten sonra Multinet kartınız üzerinde kalan güncel bakiye miktarını ve kullanım detaylarınızı en güncel hali ile öğrenebilirsiniz.
MULTİNET BAKİYE SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir