KASKO SORGULAMA

Aracınızın Kasko’ sunu artık Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) sisteminden kolayca sorgulayabilirsiniz. Aracınızın Kasko poliçesini Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi resmi web sitesinde bulunan online Kasko poliçesi sorgulama sayfasından kolayca sorgulayabilirsiniz. SBGM resmi web sitesinden yapacağınız Kasko sorgulama işleminiz için size üç farklı yöntem sunuluyor.
Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?
Plaka ve TC kimlik no ile sorgulama, plaka ve vergi kimlik no ile sorgulama, sigorta bilgileri ile sorgulama olarak üç farklı sorgulama seçeneği bulunuyor. Kasko sorgulama işleminde ilk yöntem olan plaka ve TC kimlik no ile sorgulama yönteminde Kasko’ sunu sorguladığınız aracın plakasını ve TC kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor.
İkinci seçenek olan plaka ve vergi kimlik no ile sorgulamada ise öncelikle sorgulama yapacağınız aracın plakasını ve vergi kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Üçüncü seçenek olan sigorta bilgileri ile sorgulama yönteminde ise sigorta şirketi, acente no, poliçe no ve yenileme no bilgilerini girdikten sonra güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız gerekiyor. Ara butonuna basarak da aracınızın Kasko’ suna ilişkin olarak en güncel, en doğru ve en ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.
Kasko sorgulama işleminizi e devlet sisteminde bulunan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi uygulaması olan Kasko poliçe sorgulama uygulamasında aracınızın plakasını girerek, en güncel Kasko bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
KASKO SORGULAMA İÇİN:
E DEVLET KASKO SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir