LİBERTY SİGORTA HASAR DOSYASI SORGULAMA

Yaptırmış olduğunuz Liberty Sigorta tarafından teminat altına alınmış olan riskinizde hasar oluşması durumunda hazırlanmakta olan hasar dosyasını Liberty Sigorta resmi web sitesindeki online işlemler menüsünden kolayca sorgulayabilirsiniz. Teminat altındaki riskinizde oluşan hasara ilişkin olarak hazırlanan hasar dosyasının detaylarını öğrenebileceğiniz Liberty Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz.
Liberty Sigorta Hasar Dosyası Nasıl Sorgulanır
Liberty Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminizi Liberty Sigorta resmi web sitesinde yer alan online işlemler menüsündeki hasar ile ilgili hizmetler altındaki hasar dosyası sorgulama seçeneği ile iki farklı yöntemle yapabilirsiniz. İki farklı sorgu tipinin ilki olan dosya numarası ile sorgulama seçeneğinde dosya numarası ve güvenlik kodu doğrulamasını girmeniz gerekiyor. Bilgileri girdikten sonra sorgula butonuyla hasar dosyasına ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
2.seçenek olan poliçe numarası ile sorgulama seçeneğinde ise poliçe numarası, alacaklı şahıs TC veya vergi numarası, alacaklı şahıs plaka numarası ve güvenlik kodu doğrulaması ile sorgula seçeneğine tıklayarak teminat altındaki riskinizdeki hasara ilişkin oluşturulan hasar dosyasının tüm detaylarına en güncel bilgileri ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
LİBERTY SİGORTA HASAR DOSYASI SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir