LENOVO GARANTİ SORGULAMA

Lenovo marka dizüstü bilgisayarınızın garanti durumuna ilişkin detaylı bilgiyi garanti sorgulaması ile Lenovo resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. En detaylı şekilde garanti durumuna ilişkin bilgi alınabilen bu sorgulama işlemini Lenovo resmi web sitesinden sadece birkaç dakika içerisinde günün her saatinde yapabilme fırsatınız bulunuyor.
Lenovo Garanti Sorgulama Nereden Yapılır?
Lenovo garanti sorgulama işleminiz için yazı sonunda yer alan ilgili bağlantıdaki adreste Lenovo resmi web sitesinin ilgili sorgulama ekranından kolay bir şekilde Lenovo markalı dizüstü bilgisayarınızın garanti durumunu tüm detayları ile en güncel şekilde öğrenebilirsiniz. Bu işlem için öncelikli olarak Lenovo markalı dizüstü bilgisayarınıza özel olarak belirlenmiş olan serial numarasını öğrenmeniz gerekiyor.
Dizüstü bilgisayarınızın alt kısmında yer alan bu serial numarası ile Lenovo garanti sorgulama işleminizi birkaç dakikada kolayca günün her saatinde yapabilirsiniz. Lenovo sorgulama ekranında ‘serial number’ kısmına Lenovo markalı dizüstü bilgisayarınızın serial numarasını girerek ‘continue’ seçeneğine tıklayarak cihazınızın garanti başlangıç tarihi, geçerlilik süresi ve bitiş tarihi gibi bilgilere en güncel hali ile ulaşabilirsiniz.
LENOVO GARANTİ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir