TELEFON BORÇ SORGULAMA

GSM operatörlerinin hizmetleri her ne kadar insanlar için cazip olsa da günümüzde internet kullanımının da bazı durumlarda zorunlu kılması nedeniyle ev telefonları kullanılmaktadır. Ev telefonu hizmeti ülkemizde Türk Telekom tarafından verildiği gibi diğer internet ve hat sağlayıcıları tarafından da verilebilmektedir. Hizmet alınan firma her ne olursa olsun internet üzerinden telefon borç sorgulama yaparak telefon faturalarını öğrenmek ve varsa telefon borcunuzu ödemek mümkündür.

6
Telefon borç sorgulama nasıl yapılır?
Eğer Türk Telekom’dan telefon hizmeti alıyorsanız telefon kullanımınızın ne kadar olduğunu, geçmiş dönem borçlarınızı ve dönem içi ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenmeniz internet üzerinden mümkündür. Türk Telekom tarafından online sisteme aktarılan fatura işlemleri için Türk Telekom’un online hizmet merkezine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu online hizmet merkezinde telefon hattınız ile ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz.
Telefon borcu nasıl ödenir?
Türk Telekom telefon borcunu ödemek için online hizmet merkezine girdikten sonra ödeme bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz her seferinde fatura detayları gibi bilgileri girmek yerine sisteme üye olabilir ve dilediğiniz zaman hizmet bilgilerinizi sorgulayarak bilgi alabilirsiniz. Buna rağmen üye olmanıza gerek olmadan fatura sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranızı ve sistemde yer alan güvenlik numarasını girmeniz yeterlidir. Sorgulamanın ardından hesabınıza ait herhangi bir borç varsa gösterilecektir.
TÜRK TELEKOM TELEFON BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir