AVEA NUMARA SORGULAMA

Eskiden cep telefonuna gelen aramalarda tanınmayan numaraların kim olduğu muallak olarak kalıyordu. Ancak cep telefonuna gelen aramanın numarasını tanımayan kişiler için artık son derece avantajlı ve kolay bir hizmet bulunuyor. Bilinmeyen numaralar sorgulama servisi olarak isimlendirilmekte olan bu servisi kullanarak, cep telefonunuza gelen aramalarda tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu kolaylıkla, birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.

10
Avea servisi olan bu 11855 bilinmeyen numaralar sorgulama servisinden cep telefonunuza gelen Avea numaralı aramaların kime ait olduğunuz öğrenebilirsiniz. Avea numara sorgulama işlemi için herhangi bir Avea hatlı numaralara özel olarak hizmete sunulan bu bilinmeyen numaralar sorgulama servisinde farklı sorgulama yöntemleri bulunuyor.
Avea Numara Sorgulama Nasıl Yapılıyor?
Avea kullanıcıları Avea numara sorgulama işlemini web işlemler sayfası, Avea WAP ve *100# üzerinden yapılan durum sorgulamaları ücretsizdir. Ayrıca Avea kullanıcıları SMS yolu 11855 servisine numaranın başında sıfır olmadan yapacakları sorgulamada ücretsizdir. Avea’ nın bilinmeyen numaralar sorgulama servisinde Avea kullanıcısı olmayan kişilerde 11855’ i arayarak sorgulama yapabildikleri gibi 18855’ e İSİM SOYAD ya da numara ile sorgulama da yapabilme imkanına sahip olabiliyor.
Avea’ nın 11855 bilinmeyen numaralar servisinde SMS veya arayarak yapılan tüm numara sorgulamalarında ücretlendirme 1,25 TL üzerinden yapılıyor. Bu sorgulama ile sizi arayan ve tanımadığınız Avea hatlı numaraların kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir