ADIYAMAN GÜLARAS SEFER SORGULAMA

Adıyaman Gülaras firması 21 yıl önce Adıyaman’da kurulmuş olup kurulduğu tarihten beri yenilikleri takip etmiştir. Yaptığı yenilikler ile yolculara daha rahat ve konforlu bir yolculuk sağlamayı hedeflemiştir. Özellikle adıyaman1a seferler düzenleyen Adıyaman Gülaras firmasının daha pek çok ilde şubesi bulunmaktadır ve bu illerde de yolcuları ile buluşmaktadır.
Firmanın tüm araçlarının koltuklarında tv bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firma yolcularına otobüslerinde internet hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede yolcular sıkılımdan yolculuk yapabilmektedir. Firmaya ait olan tüm araçlar 2011 modeldir. Bu sayede yeni üretilmiş araçlar ile daha iyi bir yolculuk hizmeti sağlanmaktadır. Araçların hepsinde hız sabitleyici vardır ve yolcuların güvenliği de bu sayede kontrol altına alınmıştır.
Adıyaman Gülaras sefer sorgulama
Adıyaman Gülaras, daha iyi hizmet verebilmek adına online sefer sorgulama hizmetini sunmuştur. Siz de bu firma ile yolculuk yapmak istiyorsanız internet sitesi üzerinden sefer sorgulayarak bilet satın alabilirsiniz.
Adıyaman Gülaras
Telefon: 444 3402
ADIYAMAN GÜLARAS SEFER SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir