RAY SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

1958 yılında kurulan Ray Sigorta, giderek gelişen bir tablo sergilemektedir. Sürekli değişen hisse satışları ile günümüze kadar gelmeyi başaran Ray Sigorta, mevcut sigorta pazarının 1.70 ‘ini almış durumdadır. Müşterilerine iyi hizmet vermek amacıyla sürekli yenilenen Ray Sigorta, özellikle Türkiye’de bilinen ve tercih edilen sigorta şirketlerindendir.
Ray Sigorta online hizmetler
Ray sigorta müşterilerinin acentenin hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi için pek çok işlemi online olarak vermektedir. Bu sayede Ray Sigorta müşterileri acentelere gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi Ray Sigorta online hizmetler bölümünden yapabilmektedir. Özellikle kaza anında yapılan kaza sonrasındaki işlemler için online hizmetlerin hasar dosya sorgulama bölümünü kullanabilmektedir.
Ray Sigorta hasar dosya sorgulama
Ray Sigorta tarafından sigortalı olan araçların kaza anında gerekli evrakların sağlanması şartı ile birlikte oluşan hasarın Ray Sigorta tarafından karşılanması mümkündür. Her ay düzenli bir şekilde ödemelerini yapan ve sigortasında herhangi bir aksaklık yaşamayan kişinin araç ile kaza durumunda Ray Sigorta tarafından maddi hasarının karşılanması gerekir. Fakat bunun için kişinin kaza anında ve sonrasında yapması gereken bazı işlemler vardır. Kaza anında sigorta sözleşmesinde yazan tüm evrakların sağlanması durumunda sigorta tarafından işlemler yapılacaktır. Ray Sigorta’nın online hizmetler bölümünde bulunan hasar dosya sorgulama sayfasına giriş yaparak kaza dosyalarının durumu hakkında tüm gelişmeler anlık olarak izlenebilir.
RAY SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir