JET MODEM FATURA SORGULAMA

Avea’ nın abonelerine sunduğu hizmet kolaylıklarından yararlanarak artık işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Özellikle de mobil hat kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan fatura sorgulama işlemleri için Avea’ nın fatura servisi bulunuyor. Jet modem fatura sorgulama işleminin yapılabilmekte olduğu bu hizmet son derece kolay bir şekilde fatura bilgisinin güncel durumuna ulaşabilme imkanı sağlıyor.
Jet Modem Güncel Fatura Nereden Öğrenilir?
Jet modem fatura sorgulama işlemi için Avea’ nın sunduğu üç farklı yöntem bulunuyor. İlk yöntem online işlemler sistemine girerek, fatura sorgulama işlemi yapmadır. İkincil seçenek ise fatura servisi hizmetlerinden yararlanarak cep telefonunun kısa mesaj bölümüne Fatura yazıp 5555’ e göndermeniz güncel jet modem faturanızı tüm detayları ile güncel halini öğrenebilmeniz için yeterli oluyor.
Bir diğer ve son yöntem olarak ise cep telefonunuzdan *100#’ yi tuşlayarak, arama tuşuna basmanızdır. Bu yöntem ile de birkaç dakika içerisinde Avea’ nın jet modem paketinizdeki güncel faturanızı inceleyebilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Faturanızın olup olmadığını, varsa ne kadar olduğunu ve fatura kullanım detaylarını bu yöntemlerden herhangi birisini kullanarak son derece basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.
JET MODEM FATURA SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir