JET KOTA SORGULAMA

Mobil dünyanın modern insanları artık kullanmakta oldukları mobil internet hizmetlerinde sorgulamalarını internetten yapabiliyor. Avea’ nın sunmakta olduğu internet hizmetlerinden ve diğer hizmetlerden yararlanmakta olan kişiler artık Avea’ nın online işlemler sisteminden kolay bir şekilde kampanya ve aldığı hizmetler ile ilgili olarak sorgulamalarını yapabiliyor. Avea Jet kota sorgulama işlemi için Avea’ nın resmi web sitesinde bulunan online işlemler sayfasını açmanız gerekiyor.
Jet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?
Avea online işlemler sayfasında herhangi bir sorgulama işlemi için sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Bu işlem için şifre ile giriş ve mobil imza ile giriş olarak iki farklı seçenek bulunmaktadır. Şifre ile giriş yapabilmeniz için cep telefonu numaranız ve Jet şifrenizi girmeniz gerekiyor. Jet şifreniz yoksa ya da unuttuysanız cep telefonunuzdan *952# yazarak, arama tuşuna basmanız gerekiyor. Böylece yeni bir şifre alabilirsiniz.
Jet kota sorgulama işlemi için Avea online işlemler sayfasına giriş yapmanızın ardından sayfa içerisinde yer alan abonelik ve kişisel bilgiler bilgi menüsü içerisinde kota sorgulama seçeneğine tıklayarak, kolay bir şekilde aylık kullanımınıza bağlı olan güncel kota durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ay sonuna kadar kalan ve ay başından itibaren kullanmış olduğunuz internet kotasının kullanım detaylarını da tüm ayrıntıları ile bu sonuç ekranından öğrenebilirsiniz.
AVEA JET KOTA SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir