İSİMDEN NUMARA SORGULAMA

Türk Telekom’ un yeni online hizmeti ile artık isimden telefon numarası öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin Telekomünikasyon şirketi Türk Telekom’ un telefon rehberi arşivinde yer alan numaraları artık isimden numara sorgulama yaparak isimden öğrenebilirsiniz. İsimden numara sorgulamasını Türk Telekom’ un resmi web sitesinde bulunan beyaz sayfalar sayfasından kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
İsimden Numara Nasıl Öğrenilir?
Bu sorgulama işlemi için beyaz sayfalar ekranında iki farklı sorgulama seçeneği bulunmaktadır. Basit arama ve kapsamlı arama olarak iki farklı aram tipi seçeneği bulunuyor. Basit arama seçeneği ile numara sorgulama işlemi için telefon numarası aranan kişinin soyadı, adı, il ve semt bilgileri ile birlikte resim doğrulamayı yapmanız gerekmektedir.
İkinci seçenek olan kapsamlı arama seçeneğinde ise soyad, ad, servis tipi, listeleme, il, ilçe, semt, mahalle, cadde/sokak ve posta kodu ile birlikte güvenlik kodu doğrulamasını yapmanız gerekmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak girdikten hemen sonra bul seçeneği ile kolay bir şekilde isimden numara sorgulama işlemini tamamlayarak, aradığınız isme kayıtlı olan ve Türk Telekom rehberinde bulunan numaraları öğrenebilirsiniz.
İSİMDEN NUMARA SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir