EURO SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA 

Ülkemizde 1995 yılından beri sigorta sektöründe hizmetlerini sürdüren Euro Sigorta, 6 Mart 2014 tarihinde alınan bir karar ile Ege Sigorta adını almıştır. Herhangi bir yönetim değişikliğine gidilmeyen Euro Sigorta’da sadece isim değişikliği yaşanmış, diğer tüm hizmetler ve müşteri yönetimi aynı şekilde devam ettirilmektedir.
Euro Sigorta online işlemler
Euro Sigorta, müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet vermek amacıyla internet sitesi üzerinden online işlem merkezi ile hizmet vermektedir. Bu online işlem merkezi üzerinden aracınızın sigortası ile ilgili tüm bilgileri almanız mümkündür. Ödeme tarihlerini takip edebilir, aracınızın kasko durumunu sorgulayabilir ve olası kaza durumlarında işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu bu online sistem üzerinden öğrenilebilir.
Euro Sigorta hasar dosya sorgulama
Euro Sigorta online hizmetlerine giriş yapmanız için üyelik bilgilerinizin olması gerekmektedir. Online üyelik kaydı olmadığından dolayı Euro Sigorta’dan aldığınız hizmetlerden sonra üyelik işlemlerinizi başlatmanız gerekir. Eğer üyelik bilgileriniz mevcut değilse telefon üzerinden ya da acentenize giderek bu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından sisteme giriş yaparak, yaptığınız kaza ile ilgili Euro Sigorta tarafından yapılan incelemelerin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu durum sayesinde acenteye gitme ya da telefon ile iletişim kurma gibi işlerle uğraşmadan online olarak işlerinizi kolayca çözebilirsiniz.
EURO SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir