ALLİANZ SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

Kökleri 1923 yılına kadar dayanan Allianz Sigorta, ülkemizde 1998 yılı itibari ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde sigorta alanında pek çok kişinin tercihi olmayı başaran Allianz Sigorta, pazarda söz sahibi olan kuruluşlardan birisidir. Dönemsel kampanyaları, uygun prim ödemeleri ile kaliteli bir şekilde sigorta hizmeti sunan Allianz Sigorta, gelişmiş online hizmetler servisi ile de tüm sigortacılık işlemlerini internet üzerinde taşımıştır.
Allianz Sigorta online işlemler
Allianz Sigorta online işlemler bölümünden gerek bireysel gerekse kurumsal müşteriler yararlanabilmektedir. Bu bölümde poliçe görüntüleme ve sorgulama işlemleri, kaza durumlarında hasar dosyası sorgulama gibi sorgulamalar yapılabilmektedir.
Allianz Sigorta hasar dosya sorgulama
Allianz Sigorta müşterileri, online olarak hasar dosya sorgulaması yapmak için ilk olarak kaza sonrasında tüm evraklarını temin etmesi gerekir. Bu evrakların herhangi bir Allianz Sigorta acentesine teslim edilmesi ile birlikte maddi zararın karşılanması adına tüm resmi işlemler başlatılır. Allianz Sigorta tarafından yapılacak incelemeler ve soruşturmalar sonucunda araç için sigortanın maddi zararı karşılayıp karşılamayacağı kararlaştırılacaktır. Tüm bu süreçlerde Allianz Sigorta tarafından size verilen hasar dosya numarası ve poliçe numarasını bilmeniz gerekmektedir. Hasar dosya sorgulama ekranındaki istenen bu bilgileri girdiğiniz zaman, dosyanız ile ilgili tüm bilgiler size sunulacaktır. Bu sayede dosyanızın hangi aşamada olduğunu, hakkında yapılan incelemeleri görmeniz mümkündür.
ALLİANZ SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir