ZİRAAT BANKASI MAAŞ SORGULAMA

Emekli olan ve ya maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan çalışanlar için Ziraat Bankası tarafından sunulan mesaj destek hizmeti sayesinde banka hesaplarında ne kadar bakiyenin olduğu öğrenilebilmektedir. Özellikle uzun kuyruklar beklemenize gerek kalmadan banka hesabınızda ne kadar para kaldığını, maaşınızın hesabınıza yatırılıp yatırılmadığını mesaj destek sistemi üzerinden öğrenerek işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
Ziraat Bankası mesaj destek hizmeti nedir?
Ziraat Bankası üzerinden yapılacak her türlü sorgulamayı kısa mesaj ile yapılabilmesini sağlamak amacıyla 4747 numaralı mesaj destek hizmeti açılmıştır. Bu mesaj hattı üzerinden bankada hesabı bulunan ya da herhangi bir şekilde banka ile çalışan kişiler istedikleri bilgilere ulaşabilmektedir. Bunun için kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Ziraat Bankası maaş sorgulama nasıl yapılır?
Ziraat Bankası’nda bulunan hesaplarınızda ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için BAKIYE yazarak 4747’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Fakat bu konuda bir noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bankada telefon numaranızın kayıtlı olması gerekir. Aksi halde telefonunuz kayıtlı olmadığı durumlarda bu tür bir sorgulamanın size dönüşü olmayacaktır. Bankada kayıtlı birden fazla hesabı olan müşteriler de hangi hesabı istiyorsa onun için özel bir sorgulama yapabilmektedir. Bu tür durumlarda BAKIYE yazarak bir boşluk bırakıp ardından müşterini numaranızı yazarak 4747’e göndermeniz gerekmektedir.
Maaş sorgulama ücreti ne kadar?
Ziraat Bankası hesaplarınız için yapacağınız bu sorgulamaların her biri için tarifenize göre 1 sms ücreti kesilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir