SBN SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA

1990 yılında kurulan ve çeşitli ortaklık ve satın almalarla büyüyerek hizmetlerini sürdüren SBN sigorta, sigorta alanında lider firmalardan birisidir. Özellikle online hizmet desteği ile müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet vermeyi başaran SBN sigorta, kaza gibi durumlarda da müşterilerin sürekli bilgi alabileceği online hasar dosya sorgulama sistemini faaliyete geçirmiş durumdadır.
SBN sigorta sorgulama
Kaza gibi durumlarda kimsenin mağdur olmaması için yapılan sigorta, bu tür durumlarda devreye girerek kişilerin araçlarında oluşan maddi zararı karşılamaktadır. Bunun için kişilerin sigorta ödemelerini aksatmadan zamanında yapması gerekmektedir. Aksi halde sigortadan yararlanma konusunda sıkıntılar çıkabilmektedir. SBN sigorta müşterileri, yaşadıkları kazalarda gerekli evrakları sağlayarak sigorta şirketine ulaştırmaların ardından ödemelerini alabilmektedir. Bunun için kaza anında fotoğrafların çekilmesi ve kaza tutanağının eksiksiz bir şekilde tutulması gerekmektedir. Ayrıca karşı taraf için de gerekli detaylı bilgilerin eklenmesi, ruhsat fotokopisinin alınması gerekir. Bu sayede eksiksiz bir şekilde dosyaların gönderilmesi ile kısa süre içerisinde SBN sigorta tarafından işlem sonucu belirtilecektir.
İnternetten SBN sigorta hasar dosya sorgulama
Herhangi bir şekilde kaza yapmış ve dosyalarını SBN Sigorta’ya teslim etmiş kişiler, internet üzerinden dosyalarını sorgulayarak işlemler hakkında bilgi alabilmektedir. Bunun için SBN Sigorta’nın internet sayfasına giriş yaparak hasar dosyası görüntüleme bağlantısını takip etmeniz yeterlidir. Bunun için poliçe no ve hasar dosya no bilinmelidir.
SBN SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir