İGDAŞ FATURA SORGULAMA

İstanbul’da doğalgaz kullanımınızdan oluşan doğalgaz faturalarınızı artık İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ)’ nin resmi web sitesinde hizmete sunmuş olduğu internet şubesi ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Web sitesinde yer alan internet şubesinde İGDAŞ fatura borç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikli olarak sisteme üye olmanız gerekiyor.

14
İGDAŞ Fatura Nereden Öğrenilir?
İGDAŞ internet şubesi’ ne üye olabilmek için internet şubesi’ nin giriş sayfasında yer alan yeni üyelik sekmesine girmeniz gerekiyor. Burada öncelikli olarak yeni bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra sizden istenen tesisat no ve daire gibi abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Arkasından da istenen diğer bilgiler olan TC kimlik no, ad, soyad, e posta ve telefon no gibi kimlik ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.
Bu bilgileri girerek İGDAŞ internet şubesine üye olduktan hemen sonra belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Giriş işleminden sonra İGDAŞ fatura sorgulama işleminize ilişkin sonuç ekranına fatura bilgileriyle ulaşabilirsiniz. Doğalgaz kullanımından ortaya çıkan güncel doğalgaz faturanızı buradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik tutar ve fatura dönemi gibi detaylı bilgilerde bu sonuç ekranından görülebiliyor.
İGDAŞ FATURA SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir