ADSL KOTA SORGULAMA

İnternet kullanımı Türkiye’de son yıllarda oldukça yüksek oranlara ulaştı. Günümüz Türkiye’sinde internet hayatın her alanında yer alıyor. Özellikle de internetin sağladığı büyük kolaylıklar dolayısı ile internet kullanım oranları da son derece yüksek bir orana ulaştı. İnternet kullanımında birbirinden farklı paket seçenekleri bulunuyor.

ADSL Kota Nereden Sorgulanır?

Bunlar arasında kotalı ve sınırsız olarak farklı iki tip internet kullanım imkanı bulunuyor. Kotalı internet kullanıcıları kotalarını doldurup doldurmadıklarını veya kotalarının dolmasına ne kadar kaldığı gibi bilgileri ADSL kota sorgulama işlemi ile internetten birkaç dakika içerisinde yapabiliyor. Bu sorgulama işlemi günün her saatinde internetten kolayca yapılabiliyor. TTNET kullanıcısı olan aboneler Telekom’ un kota sorgulama sayfasından kullanıcı adı ve şifre bilgilerine ek olarak güvenlik kodu doğrulamasını yaparak içerisinde bulunduğu ayda kota kullanımlarını sorgulayabiliyor.
ADSL kota sorgulama için günümüz Türkiye’sinde internet hizmeti veren farklı firmaların kendi online işlem sistemlerine üye olunması gerekiyor. TTNET veya Süperonline gibi internet dağıtım hizmeti sunan firmaların online işlem sistemlerinde kota kullanım sorgulaması ile ay içerisindeki kota kullanım düzeyini ayrıntılı ve güncel olarak görüntüleyebilme imkanına sahip olabiliyor.
ADSL kotanız için sorgulamanızı düzenli olarak yaparsanız, kota aşımı nedeni ile sürpriz ücretlendirmeler ile karşı karşıya kalmaz ve kota kullanım düzenlemenizi daha ideal şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kota sorgulamanız ile internetin o ay içerisinde kullanım miktarı, kalan miktar ve kullanım detaylarını öğrenebilirsiniz.

ADSL KOTA SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir