İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK DOĞRULAMA

İşçilerin haklarının korunması ve bu haklardan en iyi şekilde yararlanmalarının sağlanması için sendikalar kurulmuştur. İşçilerin kendilerine tanınan tüm haklardan yararlanabilmeleri için sendikalara üye olmaları gerekir. Değişen sistem sebebiyle artık sendikalara üyelik işlemi de e-devlet sistemi üzerinden birkaç dakika içerisinde yapmanız mümkündür.

Üye olduğunuz sendikanın çalışmalarını internet üzerinden rahatça takip edebilirsiniz. Sendikayı yakından takip edebilmeniz için sendikaya üye olmanız ve işçi sendikaları üyelik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İşçi sendikaları üyelik doğrulama işlemini yapabilmeniz için T.C. kimlik numaranızı ve e-devlet şifrenizi bilmeniz gerekir.

Eğer bir e-devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında bir e-devlet şifresi alabilirsiniz. Üyelik doğrulama işlemleriniz yapabilmeniz için internet üzerinden e-devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Sırasıyla öncelikle kimlik doğrulama işlemini tamamlamanız daha sonra ise sisteme giriş yaptığınızda işçi sendikaları üyelik doğrulama işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bu sistem sayesinde üye olduğunuz sendikaya ait güncel bilgileri ve sendikanın yaptığı çalışmaları kolayca takip edebilirsiniz.

İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK DOĞRULAMA İÇİN :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir