TURKCELL NUMARA SORGULAMA

Ülkemizde hizmet veren lider operatörlerden birisi olan Turkcell, online işlem merkezi ile de abonelerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet bağlantısı üzerinden hat ile işlemler başta olmak üzere pek çok hizmeti sunan Turkcell, bu sayede tüm işleri hem kolay hem de erişebilir hale getirmiştir.

3
Turkcell bilinmeyen numaralar
Turkcell hattına sahip kişiler, kendilerini arayan ve rehberinde kayıtlı olmayan numaraları öğrenmek için Turkcell tarafından sunulan bilinmeyen numaralar servisini kullanabilir. Turkcell aboneleri için sunulan bu hizmet sayesinde bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenmek mümkündür.
Turkcell numara öğrenme ücretli midir?
Turkcell tarafından sunulan bu hizmet her abone için ücretlidir. Yapılan her numara sorgulaması için 1.49 TL bir işlem ücreti kesilmektedir. Bu tutar, faturalı ve faturasız aboneler için de aynıdır. SMS dışında 11832 numarayı arayarak numara sorgulaması yapan kişiler için farklı bir tarife uygulanmaktadır. Bu kişiler için dakika başına 1,25 TL ücret kesilmektedir.
Turkcell numara nasıl öğrenilir?
Turkcell aboneleri, sahibinin kim olduğunu öğrenmek istedikleri numaralar için kısa mesaj yolu ile bu servisten yararlanabilmektedir. Bunun için bilinmeyen numaranın başında sıfır olmadan yazılarak 2222’ye gönderilmesi yeterli olacaktır. Bu mesajın ardından gelen mesajda bilinmeyen numara hakkında sistemde yer alan bilgiler kişiye gönderilecektir. Kısa mesaj ile numara sorgulamak istemeyen aboneler dilerlerse 11832 numaralı telefon hattını arayarak bu hat üzerinden bilinmeyen numarayı sorgulayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir