İSKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

İstanbul’ da su kullanımınızdan doğan su borcunuzu artık İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi ( İSKİ ) resmi web sitesinde yer alan e şube aracılığı ile öğrenebilirsiniz. İSKİ resmi web sitesinde yer alan e şube sisteminde İSKİ borç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekiyor.

8
İSKİ Borç ve Fatura Sorgulama
Eğer İSKİ e şube’ ye üye değilseniz e şube sayfasında yer alan yeni üye sekmesinden üye olmalısınız. Üye olurken sizden e posta, TC kimli no, ad, soyad, uyruk, sabit tel ve cep tel bilgileri isteniyor. Ayrıca kendiniz bir şifre belirlemeniz isteniyor. En son olarak güvenli kelimesini girerek üye olabilirsiniz. E posta adresinize gönderilen aktivasyon maili ile de sisteme üyeliniz aktif hale geliyor.
Üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra İSKİ borç sorgulama için e şube ekranında e posta, şifre ve güvenlik kelimesini girerek e şubeye giriş yapabilirsiniz. Sisteme girdiğinizde güncel fatura ve borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Dönem ve tutar olarak detaylı şekilde görebildiğiniz İSKİ borç ya da faturanızı, dilerseniz kredi kartınız ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
İSKİ FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir