EV TELEFONU BORÇ SORGULAMA

Ev telefonlarında ülke genelinde Türk Telekom tarafından verilen hizmet ile görüşmeler sağlanabilmektedir. Buna karşın özellikle telekomünikasyon alanında yaşanan gelişmelerle birlikte pek çok internet sağlayıcısı da ev telefonu hizmeti verebilmektedir. Özellikle Turkcell Superonline gibi firmalar sayesinde internet hattı üzerinden ev telefonu kullanmak mümkündür. Bu telefonlarda ücretlendirme tarife ve servis alınan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle telefon borçları için genel bir fiyatlandırma yapmak mümkün değildir.

6
Türk Telekom borç sorgulama
Türk Telekom abonesi olan vatandaşların online olarak borç sorgulanabileceği online işlem merkezi bulunmaktadır. Aboneler bu online merkez üzerinden abonelikleri ile ilgili her türlü işlemi yapabilmek ve bilgilenebilmektedir. Türk Telekom’un bu sisteminden yararlanabilmek için öncelikle sisteme üyelik girişi yapmanız gerekir. Üyelik sırasında abonelik bilgilerinizi girerek hizmetiniz ile online sistemde eşleşme yapmanız gerekir. Ardından sisteme bu üyelik bilgileri ile giriş yaparak online olarak hesabınızla borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
Turkcell Superonline borç sorgulama
Turkcell Superonline tarife ve ücretlendirme bakımından Türk Telekom’dan daha avantajlıdır. Faturasız hat sahiplerinde olduğu gibi ekonomik konuşma paketleri satın alarak Turkcell Superonline’ının ev telefonu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi oluşturmuştur. Aynı şekilde bu sisteme de üye olarak hat ile ilgili işlem yapmak mümkündür.
TÜRK TELEKOM EV TELEFONU BORÇ SORGULAMA İÇİN
TURKCELL SUPERONLİNE EV TELEFONU BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir