FİNANSBANK İBAN SORGULAMA

Finansbank kullanıcıları için IBAN ( Uluslararası Banka Hesap Numarası ) sorgulama hizmeti sunuyor. Böylece artık elinizde hesap numarası bulunmasına karşın IBAN numaranızı bilmiyorsanız Finansbank’ ın bu online hizmetinden yararlanarak hesap numarasına ilişkin olan İBAN hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.
Finansbank İBAN Nasıl Öğrenilir?
Finansbank İBAN sorgulama işleminiz için sadece hesap numarasını biliyor olmanız yeterlidir. Finansbank’ ın resmi web sitesinde yer alan bu online ekranında IBAN hesaplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank’ ın bu IBAN hesaplama uygulamasında IBAN numarasını bulabilirsiniz.
Finansbank İBAN sorgulama uygulaması için hesap numarası kısmına IBAN numarasını öğrenmek istediğiniz hesap numarasını girmelisiniz. Daha sonra göster seçeneği ile tıklayarak, girdiğiniz hesap numarasına uygun olan IBAN numarasını öğrenebilirsiniz. Bu işlem ile kesinlikle hesap numarasının kontrolünün yapılmadığını unutmamalısınız.
Havale gibi bankacılık işlemleri sırasında sizlere büyük bir kolaylık sağlaması nedeni ile yaygın olarak kullanılan bu uygulama ile IBAN numarasını öğrenerek, işlemlerinizi IBAN üzerinden yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz.
FİNANSBANK İBAN SORGULAMA İÇİN: 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir