GÖLBAŞI BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Gölbaşı Belediyesi hizmetleri online olarak da erişilebilir durumdadır. Kişiler online olarak yapacağı işlemler sonrasında kolay bir şekilde hizmetler üzerinden işlem yapabilir. E devlete giriş yapıldığında kişilerin üyelik girişi yapması sonrasında sistemdeki hizmetlerden yararlanmak mümkün olacaktır. Bu nedenle sistem üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin ilk olarak üyelik girişi yapması gerekir.

Gölbaşı Belediyesi Hizmetleri

Sisteme giriş yapıldığında Gölbaşı Belediyesi tarafından kullanıma sunulan hizmetlerin bir listesi yayınlanır. Bu liste şöyledir;

belediye

Resimde de görüldüğü üzere kişiler listede yayınlanan tüm hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde bilgi alabilir. Hizmetlere tıklanması ile birlikte hizmete bağlı kişinin durumu ekranda yer alır. Yayınlanan bilgilerin incelenmesi sonrasında ise kişiler konuyla ilgili güncel bilgileri öğrenmiş olur. Hizmetlerin internet üzerinden sunulması, pek çok konuda işleri kolaylaştırırken, belediyelere gidilmesini de gerek bırakmadığından dolayı kişiler bu konuda avantaj sağlayarak, kolay bir şekilde işlemlerini halledebilmektedir.

GÖLBAŞI BELEDİYESİ SU VE BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir