E BORDRO SORGULAMA

Bordro sorgulamalarınızı Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü e bordro uygulaması ile internetten yapabilirsiniz. Bordronuz ile ilgili olarak bilgi edinebilmeniz için Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü ilgili sayfanızdan yapabilirsiniz.E bordro sorgulama işlemi için Maliye Bakanlığı’ nın resmi web sitesinden Muhasebat Genel Müdürlüğü sayfasına girerek, e bordro uygulamasına ulaşabilirsiniz.
E Bordro Sorgulama Nereden Yapılır?
Maliye Bakanlığınca hizmete sunulan e bordro uygulaması aracılığı ile kolay bir şekilde bordro sorgulamanızı internetten yapabilirsiniz. Kişi bordro sorgulama işleminiz için giriş formunda sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekiyor. Bu formda sizden TC kimlik no, memuriyet sicil no, emekli sicil no, yıl, ay ve istihdam tipi bilgilerini girmeniz gerekiyor.
E bordro sorgulama işleminiz için giriş formunda bulunan resimdeki karakteri de ilgili yerine yazdıktan sonra gönder tuşu ile bordro bilgilerinizin tüm detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz. Her ay memurlara verilen bordro ile ilgili olarak dönemsel sorgulama yaptığınızdan giriş formundaki yıl ve ay kısımlarında hangi yıl ve aya ilişkin dönem bordrosunu sorgulamak istediğinize göre seçiminizi yapmayı unutmayın.
E BORDRO SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir