VODAFONE FATURA SORGULAMA

Türkiye’de en çok talep alan operatörlerden birisi de Vodafone’dur. Milyonlarca abonesi bulunan Vodafone, faturalı ve faturasız olarak farklı şekillerde hizmet veren Vodafone, online sistemler ile de tüm sorgulama ve bilgi alma işlemlerini basit hale getirmektedir.

9
Vodafone online işlem merkezi
Vodafone internet sitesinin yanında online işlem merkezi üzerinden abonelerine hizmet vermektedir. Bu online işlem merkezi üzerinden tarife değişikliği, paket bilgileri, hat sahibi bilgi değişikliği yapılabilmektedir.
Vodafone faturasız olarak da hizmet verdiğinden faturasız hat sahipleri online işlem merkezinden faturaları hakkında bilgi alması mümkün değildir. Bu kişilerin aldığı hizmet ön ödemeli şeklindedir. Hatta ne kadar Türk Lirası yatırılırsa kişi tarifesine bağlı olarak o kadar konuşma hakkı kazanacaktır. Yaptığı konuşmaların ardından hattında bulunan lira bittiğinde hattına tekrar Türk Lirası yüklemesi gerekmektedir. Aksi halde hattı aramalara kapatılacaktır.
Vodafone fatura sorgulama
Vodafone faturalı hat sahipleri, faturalarının ne kadar olduğunu dönem içerisinde online sistem üzerinden öğrenebilmektedir. İsterseniz güncel isterseniz önceki dönemlere ait faturalarınızı öğrenmek bu sistem ile oldukça kolaydır. Fatura tutarının yanında fatura detayları da yansıtılmaktadır. Ne kadar görüştüğünüzü, kimlerle görüştüğünüzü, faturanıza yansıtılan vergileri ve diğer faturadaki bilgiler online sistemde de gözükmektedir. Bu nedenle faturanız hakkında tüm bilgilere bu online merkezden ulaşmanız mümkündür.
VODAFONE FATURA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir