E OKUL MOBİL UYGULAMALARI

 

E okul kullanımı konusunda farklı mobil uygulamalar geliştirilerek işlemlerin mobil olarak da yapılması sağlanmıştır.

iOS ve Android işletim sistemlerine özel olarak geliştirilen e okul mobil uygulamaları sayesinde kişiler çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmektedir. Sunulan avantaj sayesinde bir bilgisayara gerek kalmadan tüm işlemler mobil olarak yapılabilir. Sizler de e okul mobil uygulamaları için resmi siteyi ziyaret ederek, uygulama sayfalarına erişim sağlayarak uygulamaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan konuyla ilgili destek alabilirsiniz

11

E okul mobil (İl/İlçe/Kurum/Öğretmen) IOS uygulaması, e okul mobil (İl/İlçe/Kurum/Öğretmen) Android uygulaması gibi farklı uygulamaların yer aldığı sistemde en önemli nokta kişilerin işletim sistemlerine uygun bir seçim yaparak uygulama indirmesidir.

Aksi halde işletim sistemi ile uyumlu olmayan uygulamaların kullanılması mümkün olmayacağından dolayı kişiler mobil olarak bir uygulamayı kullanamaz. E okul resmi sitesinde iOS ve Android olarak tüm uygulamalar ayrıldığından dolayı sorun yaşamadan tercih yapabilirsiniz.

E OKUL MOBİL UYGULAMALARI İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir