DİGİTÜRK BORÇ SORGULAMA

Evinize eğlenceyi getiren platform olan DİGİTÜRK’ ün fatura ve borç sorgulamalarını yine DİGİTÜRK’ ün kendi resmi web sitesindeki online işlemler menüsünden kolayca yapabilirsiniz. Resmi web sitesinde yer alan online işlemler sayfasından bilgilerinizi girerek, güncel borcunuzu sorgulayabilirsiniz.
DİGİTÜRK Fatura Sorgulama ve Ödeme
DİGİTÜRK borç sorgulama işleminiz için DİGİTÜRK’ ün online işlemler menüsünde farklı giriş seçenekleri bulunuyor. Ana menüde cep telefonu ile giriş seçeneği ve diğer giriş seçenekleri bulunuyor. Cep telefonu ile giriş yapabilmeniz için cep telefonu ve şifre girmeniz gerekiyor. Diğer giriş seçeneklerinde ise TC kimlik no, e-posta ve üyelik numarası ile giriş seçeneği bulunuyor.
Sisteme girince DİGİTÜRK borç sorgulama işleminizi yaparak, güncel faturalarınızı öğrenebileceğiniz bu online işlemler menüsünde giriş ekranında kullanacağınız giriş yöntemi hangisi olursa olsun kesinlikle şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Online işlemler menüsünü ilk defa kullanıyorsanız alt kısımdaki ilk defa giriş seçeneğine girerek üyelik no, cep telefonu, TC kimlik no ve anne kızlık soyadının ilk ve son harflerini girmeniz gerekiyor.
Bu şekilde DİGİTÜRK online işlem şifrenizi alabilir ve sisteme girerek DİGİTÜRK kullanımınızdan doğan güncel fatura ve borç bilgilerinizi dönem ve tutar gibi detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda online işlemler menüsünde fatura veya borç görünüyorsa kredi kartı ile ödemesini sadece birkaç dakika içerisinde online olarak yapabilirsiniz.
DİGİTÜRK BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir