VODAFONE DAKİKA SORGULAMA

Vodafone, Türkiye’de 3 önemli operatörden birisidir. Önceki yıllarda Telsim olan operatörün adı el değiştirdikten sonra Vodafone olmuş ve bu şekilde hizmet vermeye devam etmiştir. Vodafone, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına çok farklı paket ve tarifeler uygulayarak herkesin ihtiyacına yönelik müşterilerini memnun etmeye çalışır.

9
Vodafone dakika hakkı nedir
Vodafone dakika hakkı, faturalı ve faturasız tarifelerde geçerli olan bir durumdur ve kişinin tarifesi doğrultusunda kullanabileceği kalan dakikayı göstermektedir. Faturalı ve faturasız hatlarda farklı şekillerde kullanılmaktadır ve sorgulaması da farklı şekilde yapılmaktadır.
Vodafone faturalıda dakika sorgulama
Faturalı hatlarda, aylık belli bir ücret karşılığında abonelere dakika verilmektedir. Kullanılan bu dakikaların ödemesi ay sonunda yapılır. Kişi, paket fiyatını aşmayacak kadar konuşması faturasına ek ücret olarak herhangi bir fiyatın yansımasını önleyecektir. Fakat kişi dakika sınırını aşarsa bu ek olarak faturalandırılacaktır.
Vodafone faturasızda dakika sorgulama
Vodafone faturasızlarda ise durum faturalılara göre farklıdır. Aboneler önceden parasını ödeyerek konuşmak için dakika satın almaktadır. Bu dakikalar bitene kadar ücretsiz bir şekilde konuşmak mümkündür. fakat bu dakikalar bittiğinde abonelerin yeniden dakika satın alması gerekir.
Vodafone dakika sorgulamaları için kısa mesaj servisinden yararlanabilirsiniz. Hattınızda ne kadar dakika kaldığını öğrenmek için DK yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında online olarak da sorgulama yapabilirsiniz.
VODAFONE DAKİKA SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir