YURTİÇİ KARGO SORGULAMA

Yurtiçi kargo, ülkemizde kargo hizmeti veren ve çok tercih edilen kargo firmalarından birisidir. Kendini sürekli yenileyen ve gelşitiren Yurtiçi Kargo, müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermektedir. Yurtiçi kargonun online hizmeti sayesinde kargoların durumunu anlık olarak takip etmek mümkündür.
Kargo sorgulama ücretli mi?
İnternet üzerinden kargo sorgulamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yurtiçi Kargo’nun online sistemine giriş yaparak gerekli alanları doldurmanız yeterlidir.
Yurtiçi kargo sorgulama nasıl yapılır?
Yurtiçi Kargo ile kargo sorgulama sayfasında iki seçenekten birini seçmeniz gerekir. Yurt içi gönderileri ve yurt dışı gönderileri ayrı sayfalarda sorgulanmaktadır. Bu nedenle gönderinizin durumuna göre bunlardan birini seçmeniz gerekir. Ardından kargonuzu sorgulamanız için kargo bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kargonuzu sorgulamak için; gönderi kodu, fatura numarası ve ambar tesellüm numarasından herhangi birini bilmeniz gerekmektedir. bu bilgileri girerek sorgulama yapabilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
Kargo durumu öğrenme
Sorgulamanın ardından kargonuzun kargoya verildiği andan, sorgulama anına kadar geçirdiği işlemleri görebilirsiniz. Yükleme, transfer ve dağıtım için çıkan kargonun tüm işlemleri tek tek kayıt edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır.
Kargo gözükmüyorsa
Girdiğiniz bilgilerden emin olduğunuz halde kargonuz gözükmüyorsa Yurtiçi Kargo’nun iletişim numaralarından destek almanız yerinde olacaktır. Bu sayede kargonuzun ne durumda olduğunu, bir sorun yaşanıp yaşanmadığını bu yolla öğrenebilirsiniz.
YURTİÇİ KARGO SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir