HASTANE RANDEVU ALMA

Dileyen kişiler Alo 182 aracılığı ile Türkiye’nin dilediği ilinden istediğin hastaneden müsaaitlik durumuna göre randevu alabilir. Mhrs randevu işlemlerini hem e devlet üzerinden hemde mhrsnin kendi sitesinden yapabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı vatandaşların sağlık hizmetlerinde yaşadıkları sorunların ve gecikmelerin önüne geçerek, modern çağın standartlarına uygun düzeyde bir kalitede hizmet alabilmeleri amacı ile online hizmetlere son yıllarda çok daha fazla ağırlık vermeye başladı. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı online hizmetler çerçevesinde merkezi hekim randevu sistemi hizmete sunuldu.

Bu sistemi kullanarak, Türkiye’nin her yerindeki hastane için online olarak randevu alabilirsiniz. Hastane mhrs randevu alma işleminin de yapılabilmekte olduğu Sağlık Bakanlığı’ nın bu online randevu sisteminde öncelikle randevu alabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıda bulunan randevu al sekmesi ile gireceğiniz sayfa içerisinde yeni üye kısmından üye olabilirsiniz.

Hastane Randevu Sorgulama ile Randevularınızı Görüntüleyin

Bu üyelik işlemi sırasında sizden TC kimlik numarası, isim, soy isim, cinsiyet, doğum yeri ve tarihi, anne ve baba adı, şifre ve diğer iletişim bilgileri talep ediliyor. Bu bilgileri doğru şekilde girerek, kolayca merkezi hekim randevu sistemine üye olabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve belirlediğiniz şifreniz ile sisteme girerek, gitmek istediğiniz hastanenin uygun olan bir tarihine randevu alabilirsiniz. Almış olduğunuz randevuları ise hastane randevu alma işlemi ile görüntüleyebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptığınızda sayfada bulunan randevularım kısmından almış olduğu tüm randevuları ve bu randevuların detaylarını tüm ayrıntıları ile görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca burada randevularınızda değişiklik ya da iptal gibi işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.

https://m.hastanerandevu.gov.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir