İŞKUR İŞ İLANLARI SORGULAMA

Ülkemizde, işi olmayan kişilere ve bir işte çalışmak isteyen vatandaşlara iş bulma konusunda hizmet veren kurum İŞKUR’dur. İŞKUR, işçi ve işverenler arasında köprü görerek, herkesin iş sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Ülkemizde bu nedenle iş sahibi olmak isteyen pek çok vatandaş, İŞKUR’a başvurarak iş bulmaya çalışmaktadır. İŞKUR üzerinden iş bulmanızı daha da kolaylaştıracak bazı yöntemler bulunmaktadır. Öyle ki bölgenizdeki İŞKUR şubesine giderek iş bulmak için başvuruda bulunmanın yanı sıra internet üzerinden de İŞKUR’dan yararlanmanız gerekir.
İŞKUR iş ilanları
İŞKUR sitesine giriş yaptığınızda iş arayan ve işveren girişleri bulunmaktadır. Bu bölümden iş arayan girişi yaparak sitedeki online iş ilanlarına bakabilirsiniz. Her ilan için gereksinimler, şartlar detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Bu şekilde ilanları inceleyerek uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Sitede iş ilanları sorgulamasını yaptığınızda bölgenize göre ya da bulunduğu ile göre sorgulama da yapabilirsiniz. Böylece size uygun olan iş ilanlarını filtreleyerek diğer ilanları görmeden başvurularınızı sürdürebilirsiniz.
İŞKUR üzerinden iş sahibi olan binlerce insan gibi sizin de bu sistem üzerinden iş bulmanız mümkündür. Belirtildiği gibi açık olan iş pozisyonlarına başvuru yaparak dönüş yapılmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında birden fazla işe de başvuru yapabilmeniz mümkündür. Bu durumda, tüm başvurularınız kabul olsa bile istediğiniz seçerek işe başlayabilirsiniz.
İŞKUR İŞ İLANLARI SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir