AYDEM BORÇ SORGULAMA

Elektrik herkesin en temel ihtiyaçları arasında kendisine yer buluyor. Özellikle de teknolojinin modern yaşamda kendisine edinmiş olduğu aktif yer nedeni ile insanların teknolojiye olan ihtiyaçları çok daha fazla oluyor. Türkiye’nin gelişmiş kent yaşantısında elektriğin önemi çok daha fazla hale geliyor. Türkiye’nin Ege bölgesindeki kentlerin elektrik dağıtım ve pazarlama görevini üstlenmiş olan ve 2013 yılında İzmir ve Manisa illerine elektrik dağıtımı yapan Gediz Elektriği’ de bünyesine katan Bereket Enerji Grubu bünyesinde bulunan AYDEM ile Aydın, Denizli ve Muğla kentlerinin elektrik dağıtımı gerçekleştiriliyor.
Türkiye’nin bu üç kentinde vatandaşların elektrik ihtiyacınız karşılamakta olan AYDEM online hizmetler ile de müşterilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Müşterilerinin internetten kolayca elektrik kullanımı güncel fatura bilgileri ve borç durumunu görüntüleyebilmelerine bu online hizmetler ile olanak sağlıyor. Ancak AYDEM online hizmetler sayfasındaki bu AYDEM borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için hemen üye olun sekmesinden AYDEM online hizmet sistemine üye olmanız gerekiyor.

AYDEM Güncel Fatura Borç Durumu Öğren

Müşteri numarası, vatandaşlık numarası, isim, soyisim, e-posta ve sisteme kayıtlı bir cep telefonu numarasını girerek, üye olabilirsiniz. Daha sonra belirlediğini şifre ve e-posta ile sisteme girerek, AYDEM fatura borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sayesinde AYDEM’ e elektrik kullanımı nedeni ile ödenmemiş faturanızın olup olmadığını ve gecikme bedelinin bulunup bulunmadığını tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

AYDEM BORÇ SORGULAMA İÇİN:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir