AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından pek çok belediye hizmeti e devlet üzerinden kullanıma sunulmuştur. Kişiler e devlete giriş yaptıktan sonra belediyeler bölümünden ilk olarak Afyon il seçimini yapması ardından ise Afyonkarahisar Belediyesi seçimini yapması gerekir. Belirtilen seçimlerin yapılmasının ardından sistem tarafından Afyonkarahisar Belediyesi’nin hizmetleri ekranda listelenecektir.

Yapılan listeleme sonrasında kişiler hizmetler arasından seçim yapabilir. Yapılacak seçimler sonrasında Afyonkarahisar Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama konusunda kesin bilgiler alınabilir. Kişiler istediği zaman online hizmetlerden yararlanabilir.

E devlete giriş yapacak kişiler aşağıdaki resimde yer alan Afyonkarahisar Belediyesi hizmetlerinden yararlanabilir.

afyon

Resimde de görüldüğü üzere kişiler Afyonkarahisar Belediyesi tarafından sunulan bilgi edinme, borç sorgulama gibi işlemleri yapabilir. Bu konuda direk hizmet sayfasına erişim sağlamak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir. Kişilerin Afyonkarahisar Belediyesi hizmetlerinden yararlanabilmesi için ilk olarak üyelik giriş yapması gerekmektedir. Üyelik giriş yapmadan herhangi bir hizmetten yararlanmak mümkün değildir.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir